Trójkąt Weimarski Kobiet w centrum uwagi podczas koncertu Marty WRYK „Nowoczesna Dziewczyna” w Gdańsku


Marta WRYK

Wczoraj wieczorem Teatr Szekspirowski w Gdańsku gościł koncert Marty WRYK „Nowoczesna Dziewczyna”, zorganizowany we współpracy z Trójkątem Weimarskim Kobiet. Wydarzenie to było okazją do celebrowania kultury i kreatywności kobiet oraz podkreślenia znaczenia współpracy międzynarodowej. Organizatorzy tego wydarzenia zostali uhonorowani zaangażowaniem na rzecz promocji kultury i sztuki oraz wkładem w współpracę między Francją, Niemcami i Polską. Szczególnie Pani konsul generalna Niemiec w Gdansku, Cornelia Pieper , została pochwalona za swoją doskonałą pracę i oddanie w promowaniu kultury niemieckiej w Polsce. Koncert rozpoczął się serią przemówień w językach ojczystych każdej z przemawiających. Pani konsul generalna Niemiec Cornelia Pieper pierwsza zabrała głos, a następnie przemówienie w języku francuskim wygłosiła Beatrice Fauriez, prezes Hermes Logisctic. Na koniec dyrektor teatru, Agata Grenda, podziękowała gościom i organizatorom.

Dr.Heike Peitsh- Alain Mompert- Cornelia Pieper

Wieczór uświetnili także liczni znani goście, w tym Alain Mompert, honorowy konsul Francji w Pomorzu, oraz był honorowy konsul Francji w Poznaniu, i redaktor naczelna Petit Journal de Varsovie, Benedicte Mezeix . Na wydarzeniu obecne były także Beatrice Fauriez, prezes Hermes Logistics, oraz Elżbieta Szmyd z Lions Club Sopot. Ponadto na miejscu pojawił się nowy stażysta Petit Journal de Varsovie Mattéo Bardiaux.

Koncert Marty WRYK „Nowoczesna Dziewczyna” okazał się prawdziwym sukcesem, przyciągającym szeroką publiczność, by zobaczyć wyjątkowe wykonanie muzyczne. Widzowie zostali porwani przez chwytliwe melodie i głębokie teksty Marty WRYK, która umiała zaciekawić swoją publiczność swoim talentem i obecnością na scenie.

Podsumowując, koncert Marty WRYK „Nowoczesna Dziewczyna” w Gdańsku był wydarzeniem godnym uwagi, podkreślającym znaczenie kultury i współpracy międzynarodowej. Dziękujemy organizatorom za ich wyjątkową pracę i zaangażowanie na rzecz promocji kreatywności kobiet.

Trójkąt Weimarski Kobiet