Beaujolais 2023: wyjątkowy rok.


W piątek, 17 listopada 2023 roku, w Hotelu Sofitel Grand Sopot miał miejsce tradycyjny wieczór Beaujolais Nouveau, zorganizowany przez Konsula Honorowego Francji na Pomorzu i Jego Małżonkę.

Beaujolais Nouveau, młode czerwone wino z regionu Beaujolais w Burgundii, uraczyło nas swoim wyśmienitym smakiem. Na stołach natomiast obecne były wszelkiego rodzaju francuskie przysmaki, które całkowicie urzekły podniebienia gości. Ten wieczór był pełen uśmiechu, radości i niepowtarzalnego nastroju.

Tegoroczne Beaujolais Nouveau zgromadziło wyjątkowe grono. Obecni byli miłośnicy i przyjaciele Francji, związani z francuskimi tradycjami zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Wydarzenie uświetnione zostało obecnością przedstawicieli władz samorządowych, wojska i korpusu dyplomatycznego różnych państw. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas. To dzięki Wam ten wieczór stał się niezapomniany!

Pragniemy zaznaczyć, że to niezwykłe wydarzenie nie mogłoby dojść do skutku bez zaangażowania i wsparcia naszych partnerów, którym składamy podziękowania: Axians i VINCI Energies,.

Szczególne podziękowania kierujemy do Grand Hotelu Sofitel za stworzenie niezapomnianej atmosfery.

Alain et Grazyna Mompert,Krzysztof Pastuszak, Dyrektor Regionalny Carrefour Polska,Pani Ulana Witkowska, Dyrektor Mowi Polska,Pana Iwar Przyklang z Axians Atem Polska, Panią Joannę Kaszubowską, Dyrektora SOFITEL Grand Hotel Sopot.
Pan Piotr Malepszy, przedstawiciel kwiaciarni Narcyz.

Z całego serca dziękujemy również pozostałym sponsorom: E.Leclerc Gdańsk, Carrefour, Grupy Zdunek oraz MOWI za ich cenne wsparcie i wkład w sukces tego wyjątkowego wieczoru.

Dziękujemy również Grupie Zdunek , pracowni florystycznej NARCYZ za piękne kompozycje kwiatowe, a także piekarni La Bagatela oraz cukierni Andrzej Szydłowski i Paweł Szydłowski.

Serdeczne podziękowania składamy Magazynowi Pomorskiemu.

Niech żyje Francja, niech żyje Polska – niech żyje przyjaźń polsko-francuska!