Beaujolais Nouveau 2022


W piątek 18 listopada 2022 roku w Sofitel Grand Sopot odbył się tradycyjny wieczór Beaujolais Nouveau – był to wyjątkowy dzień wypełniony ciepłą atmosferą. Beaujolais Nouveau, francuskie młode czerwone wino z regionu Beaujolais w Burgundii, uraczyło nas swoim wyśmienitym smakiem. Na stołach obecne były wszelkiego rodzaju francuskie przysmaki, które zachwycały gości swoim niezwykłym wyglądem i zapachem.

W tegorocznym Beaujolais Nouveau 2022 wzięło udział ponad 130 gości: miłośników i przyjaciół Francji, którzy są związani z francuskimi tradycjami poprzez swoje życie zawodowe, kulturalne i osobiste. Dziękujemy wszystkim za obecność i za wspólnie spędzony czas.

Wydarzenie uświetnione zostało obecnością przedstawicieli parlamentu, województwa, władz samorządowych, korpusu dyplomatycznego.

Warto wspomnieć, że ten wyjątkowy wieczór nie mógłby się odbyć bez wkładu i pomocy naszych partnerów, którym składamy szczególne podziękowania.

Wielkie podziękowania należą się również Grand Hotelowi Sofitel za niezwykłą atmosferę. Dziękujemy również pracowni florystycznej NARCYZ pracownia florystyczna za przepiękne kompozycje florystyczne, LaBagatelaPiekarnia-Cukiernia Andrzej Szydłowski– za pyszny tort we francuskich barwach, E.Leclerc Gdańsk , Axians Official, VINCI Energies, CarrefourLepetitjournal.com Varsovie i MOWI