Zajrzycie również do wywiadu z Grażyną i Alain Mompert


Już jest kwietniowe wydanie magazynu Prestiż!

 

Bohaterem okładki jest Marek Kamiński, wybitny trójmiejski podróżnik, polarnik, który w rozmowie z Malwina Talaśka, opowiada o życiu, które jest podróżą, a także przekonuje, że lepszy świat wymaga odwagi.

Zajrzycie również do wywiadu z Grażyną i Alain Mompert. To opowieść o polsko – francuskim, dyplomatycznym małżeństwie, a także o idei Wielkiej Polsko-Francuskiej Gali Charytatywnej, która jak potężny żywioł niesie pomoc i miłość potrzebującym dzieciom z Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań.

W dziale Podróże zabieramy was tym razem do Jordanii. Polecamy również wywiad z Jakub Urbański trener/coach, opiniotwórczym człowiekiem renesansu, który w spektakularny sposób uwiecznia na swoich fotografiach widoki z podróży, a także bardzo refleksyjnie przedstawia swoje przemyślenia w social mediach.

W cyklu „Zawody z duszą” przedstawiamy prawdziwych strażników czasu, Franciszka, Piotra i Karolina Ogrodowicz, rodzinę zegarmistrzów z Gdyni (TikTaki.pl). W Made in Tricity prezentujemy rodzinną firmę Mayones Guitars Basses, która produkuje gitary i basy elektryczne dla najsłynniejszych muzyków z całego świata.

W cyklu Trójmiejsca o swoich ulubionych i tych sentymentalnych miejscówkach opowiada aktor Filip Bobek, natomiast swoje miejsca w wirtualnej przestrzeni zdrada nam, Maciej Marczewski, członek polskiej załogi Przemysław Tarnacki, który w barwach Ocean Challenge Yacht Club wystartował w tegorocznych regatach Rolex Sydney Hobart.

W pojedynku rysowników żarty, żarciki… w pierwszą rocznice cyklu do walki stanęły: Anna Gawron oraz Paulina Szołoch. W dziale Moda znajdziecie obszerną fotorelację z gali #AmberLookTrends&Styles, z imprezy Marka Wspiera Markę, a także premierę najnowszej kolekcji Patryk Wojciechowski „Revolution”.

Na łamach Prestiżu piszemy również o internetowym radiu Radio Wihajster, które jeszcze nie nadaje, ale o którym już głośnio w całej Polsce. Warto również zajrzeć do wywiadu z Dariusz Degowski, pionierem zmieniającym oblicze fryzjerstwa. Mistrz Europy i Brązowy Medalista Mistrzostw Świata – to marka sama w sobie, za którą stoją dwie dekady doświadczenia, a także ciągły głód kształcenia i inspiracji.

Zapraszamy też do świata designu, tam fantastyczne meble ogrodowe z trójmiejskich salonów, najnowsza kolekcja mebli outdoorowych Rome od BoConcept Trójmiasto, a w Prestiżowych Wnętrzach prezentujemy spektakularny apartament w kamienicy Gdynia Baltiq Plaza Apartament w Gdyni zaprojektowany przez Magdalene Szwedowską – Masz.design.

Zapraszamy do lektury wersji elektronicznej

https://issuu.com/prest…/docs/prestiz_magazyn_trojmiejski_91

Wersja papierowa od jutra zacznie się pojawiać w punktach dystrybuc