Aż Sobie Zazdroszczę – wielki finał: charytatywny pokaz mody


 

 

Gościem specjalnym na Aż Sobie Zazdroszczę – wielki finał: charytatywny pokaz mody będzie konsul honorowy Francji Alain Mompert

 

Dotychczas wielka moda i blask reflektorów były zarezerwowane dla modelek w rozmiarze 34, a kobiety, których wymiary choć trochę odbiegały od ,,ideału”, mogły co najwyżej popatrzeć sobie na te idealne, wyretuszowane zdjęcia, żeby uszczknąć z tego świata choć trochę. My, jako projekt Aż Sobie Zazdroszczę, postanowiłyśmy zmienić taki stan rzeczy i zorganizować pokaz, w którym wystąpią modelki wszelkich kształtów i rozmiarów, a wyzwanie polegające na ubraniu ich, rzuciłyśmy zarówno wielkim markom, jak i lokalnym projektantom.

Oczywiście, nic nie dzieje się na próżno – podczas pokazu będziemy zbierać pieniądze dla chorych na trójmiejskich oddziałach onkologicznych. Jeśli nigdy nie mieliście okazji odwiedzić takiego oddziału, cieszcie się i wierzcie nam na słowo, że na niektórych z nich brakuje pieniędzy na wszystko: od wygodnych foteli, przez nowoczesny sprzęt do wlewów, aż po specjalne okłady na głowę, które pomagają na wypadanie włosów. Wyobraźcie sobie, że chorzy, wystarczająco już przecież osłabieni przez chorobę i wyniszczeni przez chemię, muszą spędzić nawet 6 godzin na niewygodnym, drewnianym krześle, nawet bez oparcia na rękę, w którą przez ten cały czas mają wbitą igłę.

 

 

Wraz z Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie będziemy zbierać środki na podopieczne fundacji oraz dla „Szpitali Pomorskich”, w ramach których funkcjonuje Gdyńskie Centrum Onkologii – z przeznaczeniem na specjalne fotele do chemioterapii.

Pokaz powstaje też dzięki niesamowitemu zaangażowaniu wolontariuszy, modelek, projektantów i wielu innych osób, które wierzą w nasz projekt i chcą pomóc w zbiórce na szczytny cel.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym wyjątkowym pokazie mody- już 12 sierpnia 2017 r. w Hotelu Sopot!